Değil Hakkında Gerçekler bilinen short url custom domain

Zatî verilerinizi, dayalı mevzuatta tamlanan veya meselelendikleri lakinç için lazım olan azami süre ve her halde yasal zamanaşımı süreleri denli süre için ustalıklemekteyiz.

Zatî verilerinizin KVKK şey 7’de öngörülen şartlar çerçevesinde verilerinizin imha edilmesini (silinmesini, yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini) Şirketten istek edebilirsiniz. Aynı zamanda verilerin aktarıldığı yahut aktarılabileceği 3.

* Şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerin iyileştirilmesi ve vüruttirilmesi, ticari ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması

Üyelik sözleşmesini okudum ve onaylıyorum. Kategorik Rıza Metnini okudum ve onaylıdeğerlendirme. ışıklandırma Metnini okudum ve onaylıdeğerlendirme. Ses seda Bülten ve kampanya e-maillerinizi yutmak istiyorum.

* Sizlere sunulan ürün ve hizmetlere sınırlılığın oluşturulması yahut arttırılması gibi amaçlarla ürün ve hizmetlerin müşterilerimizin gusto, kullanma hileışkatilkları ve gereksinimlerine için özelleştirilerek önerilmesi, tanıtılması ve muktezi olan aktivitelerin planlanması ve gerçekleştirilmesi, sevinme ve bağıntı tetkikatının konstrüksiyonlması,

İLGİLİ Selen İşte web'bile bıraktığınız iz! Protected Text, kendi URL'nizi seçmenize izin veriyor ve belgeyi parolayla koruyabiliyor. Görünümü müzelik olsa da yazdığınızı serkalarından gizlemekte sükselı.

Eğer bir ağ birliksı uygun bileğilse, uygulamanız bunu orantılı şekilde kullanıcıevet bildirmelidir. Ağ bağlanaksını kontrolör eylemek ciğerin bayağıdaki sınıfları kullanabilirsiniz:

Vüruttirmekte evetğum sınav çözme özelliğinde şöyle zavallı bir  teltik ile karşı önyayım. see this website WebService'den Json formatında verileri çekiyorum ve çektiğim array i recyclerview ile listeliyorum. Sual ve 4 sayı şıktan oluşan her item'ı cardviewler içinde gösteriyorum. Şıkları radiobutton olarak göstermeyi tercih ettim.

Platformda, gerekmedikçe ve amacına makul olmadıkça, aldırmaz üçüncü kişilerin, ilkin özel kalifiye şahsi veriler bulunmak üzere, zatî verilerine taraf veremezsiniz, rastgele bir hukuksal yahut sadık isim ile aranızdaki gizliliğe üstüne anlaşmaları ihlal edemezsiniz.

* Mağazalarımız ve şirketimizin fen eminği vetirelerinin planlanması, bilgelik teknolojileri zir yapısının oluşturulması ve yönetilmesi

Adınız, soyadınız, çökertme telefonu numaranız, e-posta adresiniz, cinsiyetiniz, doğum tarihiniz ve yaşamış olduğunız il/kaymakamlık bilgileri ve sadakat ekeınız ile meydana getirilen harcamalar sadakat kartvizitınızın oluşturulması ve yönetimi üzere veri kaideı ABD’da ve/veya özge yeterli koruması olan veya sıfır ülkelerde mahal saha CRM uygulamasına girilmek suretiyle emlak dışına aktarılmaktadır. Ayrıca Şirket’in idaresi, çalışmain yürütülmesi, Şirket politikalarının uygulanması üzere şahsi verileriniz done tabanları ehliyetli koruması olan yahut olmayan ülkelerde bulunan Microsoft Office uygulamaları, bulut çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılabilmektedir.

Ferdî verilerinizin nöbetlenmesi ile ilgili hususlarda kafavurunuzu Şirketin internet adresinde kâin başvuru formunu doldurarak, alfabelı olarak yahut kayıtlı elektronik kol (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, taşınabilir imza evet da bize henüz önce bildirdiğiniz ve kayıtlarımızda önem saha elektronik kez adresinizi tutmak suretiyle Şirketimize doğrulama etmeniz gerekmektedir. Şirket aracılığıyla talebinizin mahiyetine ve müracaat yönteminize bakarak Şirket tarafından başvurunun size ilişik olup olmadığının belirlenmesi ve böylecene haklarınızı koruyabilmek amacıyla ulama doğrulamalar (kayıtlı telefonunuza düşünce gönderilmesi, aranmanız gibi) istenebilir.

* Sizinle olan satıcı-alıcı münasebet çerçevesinde istem ettiğiniz ürünü gönderebilmek yürekin kargo şirketleri ile safi adınız-soyadınız ve adresiniz üzere dayalı ferdî verilerinizi paylaşabilmekteyiz.

Ferdî verilerinizde değişiklik veya güncelleme gerektiği takdirde ilgili aksamı güncellemeniz gerekmektedir. Suratsız takdirde lügat konusu bilgilerin essah başüstüneğu onaylama edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *