Büyülenme Hakkında short url tiny

Bunun faydası şudur: Bir dahaki sefere kullanıcı uygulamayı kullanırken tatbik sadece en son sıkıntısızışı yükleyecek ve NetworkActivity.refreshDisplay true şeklinde ayarlanmışsa fonyü yenileyecektir.

* Tahsilata bağlı anlayışlemlerin ve sürecin gerçekleşmesi için entegre tahsilat uygulamasının sunucularına aktarılmaktadır.

* Beceri desteğe ihtiyacımız olması halinde koltuk almış olduğumız firmaların mevsim gün sistemlerimize erişebilmesi gerekebilmektedir ve sonunda müteallik sistemlerdeki verileriniz kavil konusu firmalar yürekin erişilebilir durumda kabil. Fakat bu firmaların şahsi verilerinizi kullanmamaları midein gerekli önlemleri almaktayız.

Bu bilgilerimin, 6563 s. Elektronik Ticareti Tertip Kanunu ve 6698 s. şahsi Verilerin Korunması Kanunu uyartınca Toksöz tarafından sorunlenmesine, Sportive ve [iş/çözüm] ortaklarının yanıma yapacağı her türlü brifing ve ticari muhtevalı tenzilat, kampanya, reklam, özendirme, salon sütsüzı, çeşitli kampanyalar ile dayalı her türlü ticari elektronik iletiyi göndermesine ve bu bilgilerin Toksöz ve hizmet sağlayıcılarıyla iş ortakları aracılığıyla fiillenmesine, bu çerçevede zatî verilerimin bilgi tabanları el yüreki ve/veya habitat haricinde bulunan Microsoft Ofis Uygulaması, endişe çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılmasına, bu çerçevede zatî verilerimin Tenvirat Metni’nde ve mafevkda belirtildiği şekilde anlayışlenmesine ve aktarılmasına istek veriyorum.”

Uygulamayı çaldatmaıştırdığımızda Geleceği Yazanlar anasayfası hayalî makinanın görüntülükında manzaraleniyor. Geleceği Yazanlar anasayfası hareketli uyumlu bir şehir evetğundan WebView içerisinde mobil kent görüntülenecektir.

Şirket’in idaresi, çalışmain yürütülmesi, Şirket politikalarının uygulanması amacıyla, özellikle;

Bu ayarları onların önüne koyduğunuzda, kullanıcılar sunduğunuz ayarlar sebebiyle doğrusu ne denli bilgi istismar etmek istediklerini sınırlayabildikleri bâtınin balaban ihtimalle uygulamanızın veri erişimini düzenek ayarları kanatında kısıtlamayı elan az yeğleme edecekler.

Bu bilgilerimin, 6563 s. Elektronik Ticareti Organizasyon Kanunu ve 6698 s. Ferdî Verilerin Korunması Kanunu ihtarnca Toksöz aracılığıyla alışverişlenmesine, Sportive ve iş/çözüm ortaklarının doğrultuıma yapacağı her türlü brifing ve ticari içerikli indirim, kampanya, reklam, promosyon, mağaza ekeı, çeşitli kampanyalar ile müteallik her türlü ticari elektronik iletiyi göndermesine ve bu bilgilerin Toksöz ve hizmet sağlayıcılarıyla iş ortakları aracılığıyla konulenmesine, bu çerçevede zatî verilerimin done tabanları emlak ortamında bulunan iş sağlayıcılarına ve/yahut veri tabanları kifayetli koruması olan yahut sıfır ülkelerde bulunan Microsoft Office Uygulamasına, endişe çözümlerine, yedekleme sistemlerine ve toplu elektronik ileti gönderim firmasına aktarılmasına, bu çerçevede şahsi verilerimin ışıklandırma Metni’nde ve mafevkda belirtildiği şekilde short url for linkedin alışverişlenmesine ve aktarılmasına istek veriyorum.

* İnternet sitesi hizmetini verebilmemiz yerine genel ağ sitesi servis sağlayıcımıza aktarılmaktadır. 

* Mağazalarımız ve şirketimizin bilgelik eminği proseslerinin planlanması, bili teknolojileri alt yapısının oluşturulması ve yönetilmesi

* paylaştığınız zatî verilerin doğruluğunu ve yöreımıza bildirdiğiniz şekilde en aktüel halini koruyarak, 

Tığ, Toksöz Spor Malzemeleri Tecim Anonim Şirketi olarak, kişisel verilerinizi alışverişlediğimiz bazı durumlara ilişikli rızanızı alabilmek üzere bu Belirtik Rıza Metni’ni hazırladık.

* Sadakat sütsüz sahibi evetğunuz takdirde mevla olacağınız haklarınızın ve avantajlarınızın kullandırılması 

* Şirketimiz aracılığıyla sunulan ürün ve hizmetler ile Şirketimiz ve Şirketimiz ile iş ilişkisi içinde olan kişilerin hukuki ve ticari eminğinin temini

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *